Pracownia NM architekci zajmuje się projektowaniem w szerokim zakresie i zróżnicowanej skali. Od drobnych form, przez wnętrza, obiekty architektoniczne aż do projektów urbanistycznych takich jak zagospodarowania terenu i planowanie przestrzenne.

Wiodącą działalnością biura jest praca nad konkursami architektonicznymi i architektoniczno-urbanistycznymi. Na swoim koncie pracownia ma ich ponad 50.

Współpracujemy z projektantami innych dziedzin takich jak architektura krajobrazu, grafika, scenografia oraz projektantami branżowymi.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy projekt jest nową historią. Dużo uwagi poświęcamy kontekstowi, bo wierzymy że jedynie harmonijne wpisanie projektu w zastaną rzeczywistość jest szansą na stworzenie atrakcyjnej pod względem funkcjonalnym i estetycznym, przestrzeni. Architektura charakteryzuje się tym, że jest osadzona w konkretnym miejscu, a dobra architektura powinna dodatkowo z nim  korespondować. Nazwa pracowni, NM jest skrótem od „Na Miejscu”.

Założyciele

Zuzanna Szpocińska

szpocinska@nmarchitekci.pl

Tomasz Marciniewicz

marciniewicz@nmarchitekci.pl

Partnerzy

Jerzy Grochulski

grochulski@nmarchitekci.pl

Zespół

Konrad Matulaniec

matulaniec@nmarchitekci.pl

Ewelina Czerwińska

czerwinska@nmarchitekci.pl

Maria Napieralska

napieralska@nmarchitekci.pl

Aleksandra Szpocińska – grafik

Pracowali z nami

Anna Boruta
Paweł Wolanin
Aleksandra Boniecka
Michał Poziemski
Krzysztof Kamienobrodzki
Natalia Trochonowicz